MÖBLER / Bord / Lampbord 14109304
nr 1410 9304
Lampbord
Ett par Rotting / kakelplattor. Bredd: 51, djup: 51 cm, höjd: 47 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 19:12:38
300 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr